Düğün | Avantgarde Levent | Avantgarde Collection

DÜĞÜN

İki kıta üzerinde kurulan bir dünya şehrinde, İstanbul’un dinamizmi ve sonsuz romantizmiyle dünya evine sevdiklerinizle girmenin büyüsü, Avantgarde Hotel’in size özel, ayrıcalıklı yorumlarlasunacağı muhtesem bir düğün gecesinde gizli.

İstanbul'da düğün gecenizi en lezzetli özgün menüler ve şık bir düğün pastasıyla konuklarınız için de unutulmaz hale getirebilirsiniz. En lezzetli menüler ve özenle hazırlanmış düğün pastanız bunu sizin için yapacaktır. Tecrübeli mutfak ekibimizin tercihleriniz doğrultusunda hazırlayacağı benzersiz aperatifler ve zengin içki seçenekleri ile yaşamınızdaki yeni başlangıcı en tatlı haliyle ölümsüzleştirebilirsiniz. Düğün gecenizi, metropolü gözleyen El Cielo Terrace Lounge’ta dostlarınızla açık havada yudumlayacağınız son bir kadehle noktalayabilir, sabahın ilk ışıklarıyla kayıtlara geçen evliliğinizin ilk gününde, The Buffet Restaurant’ın açık büfe kahvaltısında aşkınıza giden yolu özgür bırakabilirsiniz.

Grandioso Ballroom

En özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştüreceğiniz düğün gecenizi, dilediğiniz gibi hayat vereceğiniz Grandioso Ballroom’da doyasıya kutlayabilirsiniz. Grandioso balo salonu, tüm davetlilerle birlikte nefesleri tutacak müstakbel gelin ve damadı büyük bir heyecanla bekliyor olacak...

Lüks Residential Suite

Ömür boyu sürecek mutluluğunuzun ilk gecesini buhar odası, jakuzi ve yağmur duş donanımlı ve dilediğiniz gibi döşeyebileceğiniz Residential Suite’lerimizden birinde geçirebilirsiniz.

Kitchenette seçeneklerinden 24 saat oda servisine, yastık ve yorgan menüsünden Bang & Olufsen HD eğlence sistemine ve yüksek hızda ücretsiz internet erişimine kadar her şeyi, yeni evli çiftlerimizin ömür boyu mutluluğuna adıyoruz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisc

07:00 – 10:30 Open Buffet Breakfast
12:00 – 15:00 Lunch

İletişim Formu

Avantgarde Collection ile ilgili her tür soru ve öneriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.