Avantgarde Şişli'ye Hoşgeldiniz | Avantgarde Şişli | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

AVANTGARDE ŞİŞLİ'YE HOŞGELDİNİZ

Modern, şehirli ve sanatsever kimlikleriyle metropol otelciliğinde “ulaşılabilir lüks” kavramının en iyi temsilcilerinden Avantgarde Collection, artık Şişli şubesinde de konuklarını ağırlıyor. Hepsi birbirinden farklı tasarlanmış 84 Deluxe, 12 Superior, 6 Balkonlu Superior ve 1 Suite olmak üzere toplam 103 odalı Avantgarde Şişli’de yine şehrin kalbinde konaklamanın tadını çıkarın!

Geçmişten bu yana çok kültürlü yapısıyla bilinen Şişli, aynı zamanda eğlence ve kültür-sanat dünyasından alışverişe kentin en popüler ve hareketli noktalarını kucaklıyor. Ağustos 2020’de kapılarını açan Avantgarde Şişli, İstanbul’un yeni “Soho”su olmaya aday Bomonti’ye ve en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Cevahir AVM’ye, cadde mağazacılığının canlılığının sürdüğü Rumeli Caddesi ve Osmanbey’e, kenti uçtan uca kateden raylı sistem ulaşım ağına, İstanbul Havalimanı ekspres metrosuna ve bütün toplu taşıma ağlarına yalnızca yürüyüş mesafesinde.

Avantgarde Şişli, ayrıca merkezi konumu ve modern toplantı odalarıyla rahat, esnek ve bağımsız çalışma imkânları sunuyor. Dünya genelinde yayılan Otel Ofisi (Live & Work) konseptini Türkiye’ye taşıyan ve Türkiye’de toplam 5 otelle hizmet veren Avantgarde Collection markası, uygulamayı Şişli şubesinde de hayata geçiriyor.

7 katlı Avantgarde Şişli’de toplam 103 oda (84 Deluxe, 12 Superior, 6 Balkonlu Superior ve 1 Suite); 3 toplantı odası ve 20-40-67 metrekarelik toplantı salonları 42 metrekarelik fuaye alanı, kahvaltı servisiyle The Buffet, City Social ve restoran bulunmaktadır.

Tüm misafirlere diledikleri takdirde concierge hizmeti ve havalimanı transferi sunuluyor.