Avantgarde Taksim Square'e Hoşgeldiniz | Avantgarde Taksim Square | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

CERTIFICATE OF EXCELLENCE 2016

AVANTGARDE TAKSİM SQUARE

Gezi Parkı'na yakın mesafede olan Avantgarde Taksim Square Hotel, İstanbul'un kalbi İstiklal Caddesi'ne de sadece yürüme mesafesinde…

devamı

Tanıtım Broşürü
 • ODALAR

  Avantgarde Taksim Square Hotel'de butik konaklama deneyimi 6 Deluxe Bahçe, 28 Deluxe Park, 24 Deluxe Boğaz, 1 adet Bahçe manzaralı suite, 2 adet Boğaz manzaralı suite oda ile birlikte toplam 61 Misafir Odası sunuyor.

  devamı

 • YEME & İÇME

  İstanbul Taksim Meydanı'ndaki Ace Restaurant & Bar ve terası, sezonluk yerel lezzetlerin kalıcı dokunuşlarıyla süslü yerel ve uluslararası tatların olduğu geniş alakart menüsüyle bütün gün yeme ve içme hizmeti sunuyor. Yerel / uluslararası içki ve şarap seçimleri yemeğinizin tadını bir adım öteye taşıyor.

  devamı

 • SERVİSLER

  Kişiye özel ve ayrıcalıklı bir yaklaşım, İstanbul’un kalbinde misafirperverlik

  devamı

 • ÖZEL FIRSATLAR

  Size Avantgarde Taksim Square ayrıcalığını yaşatacak rezervasyonunuzu özel promosyonlarımız kapsamında yaptırmak için düzenli olarak güncellenen özel fırsatlarımızı keşfedin.

  devamı

GUEST REVIEWS

Avantgarde Taksim Square

Güzel Bir Otel
Güzel bir otel merkezi bir yerde çalışanları çok ilgili temiz bir otel memnun kaldık İstanbul’da çok otelde kaldık bu arası içlerinden en iyi yer bundan sonraki seyahatlerimizde de burayı tercih edeceğiz.
Özgür
Huzurlu konaklama
İstanbul gezilerimizde tercih ettiğimiz tesis. Grubun önce Levent, sonra diğer Taksim otelinde, son 2 yıldır da Square otelinde konakladık. Karşılamasından uğurlamasına kadar beklentilere fazlasıyla yanıt veren otel. Otele girişte resepsiyon personelinden alınan pozitif enerji konaklama süresince devam ediyor. Bunu her yerde bulmak mümkün değil. Gelecek gezilerimizde de tereddütsüz tercih edilecek
Ali Tuner
Gürültü Yok
Taksim meydanından az uzak dolayısıyla Gürültü Yok Sessiz, sessiz Meydan keyfisi...
Suleyman Cece
En İyisi
Taksimde en iyisi
Ömer Haruncu
Emsallerinden Farklı
Kendi halinde, saklı gibi gözüken ancak bence emsallerinden farklı bir üstünlüğe sahip klas otel. Hızlı ve güler yüzlü personel.
Bülent Sümerkent
Taksim Bölgesi'nin en iyilerinden.
İş seyahatim sebebiyle sık sık Taksim Bölgesi'nde konaklıyorum. Uzun zamandır bu kadar memnum kaldığım bir otel olmamıştı. Gezi Park'ının arkasında olması nedeniyle Talimhane'ye göre daha sakin ve huzurlu, boğaz manzarası harika, personel çok güler yüzlü, konforlu bir konaklama.
Görkem Yağız T.