Yeme & İçme | Avantgarde Yalıkavak | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

YEME & İÇME

Bodrum'daki Mejor Costa Beach & Lounge'ta şehir ve deniz manzarasıyla büyülenirken, keyifli bir yemeğin tadını çıkarın. Mejor Costa Beach & Lounge, güzeller güzeli Yalıkavak'ta modern ve geleneksel mutfaklardan oluşan bir menü ile hizmetinizdedir.

 • YALIKAVAK

  THE COUNTER @ AVANTGARDE YALIKAVAK

  Akılda kalan konseptlerin yaratıcısı Şef Kemal Demirasal’ın The Counter menüsünü, bu yaz Avantgarde Collection Corporate Şefi İlker Erdoğan hazırlıyor. Türk mutfağının lezzetlerinin damak tadına özel birer şarap ile eşleştirildiği menüye birbirinden seçkin Türk şarapları eşlik ediyor.

  devamı

 • YALIKAVAK

  MEJOR COSTA BEACH & LOUNGE

  Mejor Costa Beach & Lounge, Avantgarde Yalıkavak’ın ışıl ışıl parıldayan sedefli beyaz kum üzerine yayılmış özel plajına, güneşlenme terasına, etrafı rahat şezlong & şemsiyeler ile giydirilmiş açık yetişkin ve çocuk havuzlarına ve odanızdan yalnızca birkaç adım ötede muhteşem bir deniz ve dağ manzarası sunan devasa minderlerle donatılmış ferah yemyeşil bahçesine bakıyor.

  devamı

 • YALIKAVAK

  ACE RESTAURANT & BAR

  İç ve dış mekandaki rahat ve şık oturma alanları ve yaklaşık 100 kişilik kapasitesi ile havuz başında yer alan Ace Restaurant & Bar tüm gün boyunca leziz bir yemek keyfi sunuyor.

  devamı

 • YALIKAVAK

  BUFFET RESTAURANT

  Açık büfe kahvaltı ve grup yemekleri için geniş bir spesiyal yelpazesi sunar

  devamı