ACE RESTAURANT & BAR | Yeme & İçme | Avantgarde Yalıkavak | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

ACE RESTAURANT & BAR

İç ve dış mekandaki rahat ve şık oturma alanları ve yaklaşık 100 kişilik kapasitesi ile havuz başında yer alan Ace Restaurant & Bar tüm gün boyunca leziz bir yemek keyfi sunuyor. Başta deniz ürünleri olmak üzere, Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetleri İlker Erdoğan liderliğinde deneyimli mutfak ekibimizin yaratıcı ve modern dokunuşları ile sizlerle buluşuyor. Birbirinden farklı öğlen ve akşam menülerinin yanı sıra gün içinde sunulan ve tabiri caizse tam bir musibet olan özel “Sinful Menü” ile akşamları sunulan “Dinner Menü” sizleri keyifli gastronomik yolculuklara çıkarıyor!  Otel dışından konuklarımızı da ağırlamaktan memnuniyet duyduğumuzu belirtirken, rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Ace Restaurant çalışma saatleri:

Açık Büfe Kahvaltı             07:00 – 10:30

Öğlen Yemeği                Öğleden 18:00’a kadar

Akşam Yemeği               19:00’dan gece yarısına kadar

DİĞER RESTORANLAR

 • THE COUNTER @ AVANTGARDE YALIKAVAK

  Akılda kalan konseptlerin yaratıcısı Şef Kemal Demirasal’ın The Counter menüsünü, bu yaz Avantgarde Collection Corporate Şefi İlker Erdoğan hazırlıyor. Türk mutfağının lezzetlerinin damak tadına özel birer şarap ile eşleştirildiği menüye birbirinden seçkin Türk şarapları eşlik ediyor.

  devamı

 • MEJOR COSTA BEACH & LOUNGE

  Mejor Costa Beach & Lounge, Avantgarde Yalıkavak’ın ışıl ışıl parıldayan sedefli beyaz kum üzerine yayılmış özel plajına, güneşlenme terasına, etrafı rahat şezlong & şemsiyeler ile giydirilmiş açık yetişkin ve çocuk havuzlarına ve odanızdan yalnızca birkaç adım ötede muhteşem bir deniz ve dağ manzarası sunan devasa minderlerle donatılmış ferah yemyeşil bahçesine bakıyor.

  devamı

 • BUFFET RESTAURANT

  Açık büfe kahvaltı ve grup yemekleri için geniş bir spesiyal yelpazesi sunar

  devamı