Baharda İstanbul’da hem iş hem keyif | hayat burada | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

hayat burada

BAHARDA İSTANBUL’DA HEM İŞ HEM KEYİF

Baharda İstanbul’da hem iş hem keyif

İstanbul’da tadılacak kısa bir tatilin ya da iş seyahatlerini hafta sonuyla birleştirip ufak bir kaçamak yapmanın en güzel zamanlarından  biridir bahar ayları.... Avantgarde Otellerinin kusursuz catering hizmetiyle toplantılarınızı Levent ve Taksim otellerinde yapabilir, ardından şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

Doğanın canlanmasıyla güzelleşen şehrin, kültür-sanat, alışveriş, açıkhava etkinlikleri sahnesindeki hareketlilikle de gönülleri çeldiğine şüphe yok. Hafta sonu ile birleştirebileceğiniz birkaç günlük tatilde; kendinize doğa yürüyüşlerinden şehrin ritmine dahil olacağınız, Boğaz keyfinden gece eğlencelerine katılacağınız bir rota çizebilirsiniz. Üstelik Avantgarde Collection otellerinin Levent ve Taksim’deki şubelerinin ayrıcalıklı konumlarından yararlanıp, her yere rahatlıkla yetişebileceğiniz dopdolu bir program yapabilirsiniz.


Önce iş...

Hayatınızın önemli bir bölümünü oluşturan iş dünyanıza biraz tat katmaya ne dersiniz? Bir Avantgarde Collection markası olan Avantgarde Catering; iş davetleri, toplantılar, açılış, etkinlik ve lansmanlarınızı Avantgarde kalitesinde lezzetli bir buluşmaya dönüştürüyor. Talepleriniz doğrultusunda oluşturulan konsept menüler ve kusursuz bir servis ile nitelikli görüşmelere ev sahipliği yapabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz lokasyonun yanı sıra merkezi konumlarıyla kolaylık sağlayan Avantgarde Levent ve Avantgarde Taksim otellerimizdeki toplantı odalarımız ve salonlarımız da tercih ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlenip hizmetinize sunuluyor.


 

Sonra keyif...

Açık hava keyifleri

Atatürk Arboretumu’nda taze bir soluk: Yaklaşık 300 hektarlık bir alana yayılmış, dünyanın dört bir yanından gelmiş 2000 farklı bitki türüne ev sahipliği yapan, nefes kesici güzellikteki ağaç müzesi. Bahar güzelliğinin vurduğu ağaçları doyasıya seyredin, fotoğraflayın; aralarında gezinip nefeslenin. Avantgarde Levent otelinden araç ya da toplu taşımayla 15 dakikada ulaşılabilir.   

Emirgan’da sabah yürüyüşü, Kanlıca’da yoğurt: Boğaz kıyısında keyif yapılmadan geçirilmiş bir İstanbul tatili eksik kalır. Güneşli ya da kapalı her tür hava şartlarında kendine has bir güzellik barındıran Boğaz hattı boyunca Emirgan’a doğru yürüyüş yapabilir; tekneyle Kanlıca’ya geçip meşhur Kanlıca yoğurdunu tadabilirsiniz. Boğaz’ın hem Emirgan hem Kanlıca tarafı gerek kahvaltı gerekse öğle ve akşam yemeği için pek çok mekana ev sahipliği yapıyor. Avantgarde Levent otelinden Emirgan sahile araçla 20 dakikada ulaşılabilir.

Kültür-sanat ve alışveriş

37. İstanbul Film Festivali: Nisan ve İstanbul denince, akla ilk gelen şeylerden biri film festivali. Bu yıl 37.’si düzenlenecek İstanbul Film Festivali, Taksim’deki Beyoğlu, Atlas ve Pera Sinemaları’nın yanı sıra Nişantaşı City’s’de ve Zorlu Center sinema salonunda da izleyiciyle buluşuyor. Festivalin takip edilebileceği tüm lokasyonlar Avantgarde Levent ve Taksim otellerine çok yakın mesafede konumlanıyor.

Da Vinci İstanbul’da: Da Vinci’nin orijinal eskizlerinden yola çıkılarak oluşturulan 100 icadını; en ünlü tablolarının röprodüksiyonlarını; el yazması ve çizimlerinin eşsiz kopyalarının da dahil olduğu 200’e yakın eserle birlikte aynı dönemde yaşamış Michelange, Rafaello ve Albrecht Dürer orijinal gravürlerini sanatseverlerle buluşturacak olan ‘Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da’ sergisini, UNIQ Müze’de 7 Nisan’a kadar ziyaret edebilirsiniz. Mekan, Avantgarde Levent otelinden araç ya da toplu taşımayla 10-15 dk uzaklıkta.

Hem alışveriş hem müzikli sinema: Geçtiğimiz Mayıs ayında Zorlu PSM sahnesinde gerçekleşen ve büyük ilgi gören görkemli The Lord of the Rings in Concert serisi, 13-14 Nisan’da ‘The Lord of the Rings in Concert: The Return of The King’ ile kaldığı yerden devam ediyor. Howard Shore’un Oscar ödüllü müziklerini destansı filmin gösterimi eşliğinde, Sinema Senfoni Orkestrası ve Korosu ile deneyimleye ne dersiniz? Sanatsal faaliyetlerinizi güzel bir alışveriş ya da sağlam bir akşam yemeğiyle taçlandırabilirsiniz. Avantgarde Levent oteline 5 dakikalık mesafede konumlanan Zorlu Center ya da Kanyon AVM’nin ev sahipliği yaptığı kaliteli mağazalar ve farklı damaklara hitap eden çeşit çeşit restoranlar göz atabileceğiniz seçenekler arasında.

 

ace restoran

restoran

7 Yıl Önce