Yalıkavak’ta Bir Gastronomi Cenneti Ace Restaurant | hayat burada | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

hayat burada

YALIKAVAK’TA BİR GASTRONOMİ CENNETİ ACE RESTAURANT

Tatilde biraz gurme lezzetlere dalmaya ne dersiniz?

Balık, sebze ve meyvelerin sürpriz birlikteliği: Levrek Ceviche.

Acı sever duygusallara, ev yapımı farfalle, misket köfte ve acılı domates sosuyla: Tony Soprano.

Kavılca bulguru, kıyma ve manda yoğurdundan oluşan lezzet şöleni: Kars Kavılcalı Siirt Kitel.

Ödül gibi bir başlangıç! Buharda ıstakoz, avokado, frenk soğanı, kızarmış tortillalarla: Istakoz Kıtırları.

Vazgeçilemezler listesi kabarık olanlara; kabuğunda ızgara ıstakoz, limon ve kiviyle marine edilmiş dana madalyon, sote deniz börülcesiyle: Surf & Turf.

Çeşnili pilava Ege Denizi mahsulleri bu kadar mı yakışır: Paella.

Hafif, besleyici, yaratıcı ve klasik: Yoğurtlu Buğday Aşı Çorbası.

Meyvelerin rahiyasından şaşmayanlara: Yoğurtlu ve Portakallı Muhallebi.

Tutkulu tat, mutlu son: Bodrum Mandalina & Çikolatalı Mousse.

Otel mutfağı deyince aklınızda oluşan kaygıyı silmeye hazır olun: Bodrum tatilinizi ileride Ace Restaurant’ın usta şefleri Hakan Can Polat ve Tayfun Doğtürk’ün maharetli ellerinden çıkan menülerle hatırlayacaksınız. Taze malzemeler, yerel mutfaklar, dünyadan tatlar ve Ace Restaurant spesiyalleri... Avantgarde Yalıkavak’taki deneyiminizi tatilin ve konaklamanın ötesine taşıyor; keyfinizin ağız tadıyla sürmesi için klasik seçeneklerden yaratıcı karışımlara uzanan, farklı damaklara hitap eden tarifler sunuyoruz. Yenilikçi, cesur, deneyimsel bir strateji ve titiz çalışmalarla her sene değişen 4 ayrı sezon menümüzde şımartan lezzetler, klasikler ve yepyeni keşifler bir arada!

Sonsuz bir akşamüstünün eşlikçisi özel kokteyller

Yalıkavak’ın muhteşem günbatımı seyrine cömert bir kokteyl menüsü yakışır. Miksolojistimiz Öztürk Koca günün farklı anlarını, o anlara en iyi gidecek karışımlarla taçlandırıyor: Salatalık ve zencefilli cin, frambuaz & cheesecake martini, yeşil elma & passion fruit mojito. Havuz başında, iç ya da dış mekandaki şık oturma alanlarına geçip, önünüzdeki zamanın tadını çıkarın.

Avantgarde Catering ile nitelikli davetler

Kutlamalarınızın yanındayız! Hayallerinizi nasıl bir organizasyon süslüyor? Menünüzü kendiniz mi yaratmak istersiniz, yoksa Avantgarde Catering menülerinden davetinize özel tatlar mı seçmeyi yeğlersiniz? Bodrum sahilleri, kendi eviniz, bahçeniz ya da tekneniz... Dilediğiniz lokasyonun atmosferine uygun tasarım ve menü önerilerimizle hizmetinizdeyiz. Talepleriniz doğrultusunda, davetin içeriğine göre oluşturulan konsept menüler ve kusursuz servisimizle nitelikli davetlere ev sahipliği yapmanıza yardımcı oluyoruz. Kişi sayı gözetmeksizin, menüden dekorasyona ve sunuma, her ayrıntıyla ilgileniyor; özel günlerinizi hem lezzetli hem unutulmaz kılıyoruz.  

Yalıkavak

Bodrum

ace restoran

restoran

7 Yıl Önce