Yaz Tadında Bir Sonbahar için Bodrum! | hayat burada | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

hayat burada

YAZ TADINDA BİR SONBAHAR İÇİN BODRUM!

Nerede Kalmalı?

Güneşin ve denizin yorgunluğunu atabileceğiniz ve hareketli yaz gecelerini sonlandırabileceğiniz en ideal yer saklı koyları ile Yalıkavak aslında.

Avantgarde Yalıkavak, sloganı STAY AVANTGARDE ile nerede kalmalıyım sorusunun cevabını bizlere çoktan veriyor. Saklı cennet Kudür Koyu’nda tam da aradığınız masal diyarını Avantgarde Yalıkavak’ta bulabilirsiniz. Bodrum’un simgesi haline gelen begonvillerin pembesi, denizin mavisi, havuzun turkuazını ve kumsalın altın rengini birleştiren geniş ve ferah odaları ve seçkin sanat eserleriyle göz zevkinize de ruhunuza da hitap eden, hayatınıza renk katacak bir alanda sevdikleriniz ile “yaz tadında bir sonbahar” yaşayabilirsiniz. 

Nerede Yemeli – içmeli?

  • ACE RESTAURANT AND LOUNGE

Gurme lezzetleri keşfe çıkmak istiyorsanız ve özel yemek organizasyonlarından hoşlanıyorsanız, şeflerin düellosuna ev sahipliği yapan Avantgarde Yalıkavak Ace Restaurant & Lounge aradığınız adres. Şef Ulaş Morkoç’un yemeği yaşamsal öneminden sıyırarak bir keyif ve haz olgusu haline getiren Ege ve dünya sahillerinden oluşan menüsüyle (ki özellikle Doğu Batı Sentezi Güveçte Kars Kavılca, Istakoz Spagetti ve Tarifsiz Salata) şiddetle tavsiye edilir.) sizleri yeni lezzetler ve görsel şölenler ile ağırlamaya hazır.

  • GARO’S

Ben otelin de dışına çıkayım, akşam yemeğini şöyle popüler bir yerde yemek istiyorum derseniz sizleri bu sonbaharda da Türkbükü’nde yer alan Garo’s’ta göreceğiz demektir. Tercihiniz balık ağına takılanlar’dan olursa, güzel bir görsel şölen de sizlere eşlik edebilir.

  • LIMON GÜMÜŞLÜK

Gümüşlük’te gün batımı Limon’da bir başka güzel.  Ahşap masaları ve güzel bahçesiyle romantizmin doruğuna çıkabileceğiz Limon’da Kremalı Limoncello’nuzu içebilirsiniz.

Nerede Sakinlemeli?

Sonbahar günlerinde artan iş temposundan arınmanın en güzel yolu huzur dolu ve egzotik bir ortamda spa keyfini yaşamak değil midir? Zinde ve sağlıklı bir bedenle yeni iş dönemini karşılamak için Avantgarde Yalıkavak’ta, Aromaterapi ve Bali masajları ile rahatlayabilirsiniz. Özel butler’ların soft içecek ve meyve ikramlarıyla deniz kenarında yer alan “private cabana”larda kendinizi yenileyebilirsiniz.

Kısacası eğer sonbaharınızı yaza dönüştürmek ve yaz hiç bitmesin isteyenlerdenseniz Bodrum Yalıkavak’ta Eylül’de hayat tam size göre.

Yalıkavak

Bodrum

8 Yıl Önce