Avantgarde Collection | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

AVANTGARDE COLLECTİON

1990 yılından bu yana turizm ve konaklama sektöründe deneyim ve bilgi birikimini aile geleneği olarak gören Avantgarde Collection, icra kurulu üyeleri Lütfi Öztanık, İsmet Öztanık ve Cenk Öztanık’ın vizyonuyla büyüme yolcuğunu sürdürüyor.

Dünyanın en önemli ticari ve sosyal merkezlerinden biri olan İstanbul’un kalbi Levent, Şişli, Taksim’in yanı sıra Ege’nin incisi Bodrum’un Küdür Koyu Yalıkavak beldesindeki otelleriyle Avantgarde Collection, ülke turizminde önemli bir konuma sahip. Grubun yeni yatırımı olan Avantgarde Kapadokya, Unesco Dünya Mirası Listesi’ndeki Kapadokya’nın Ürgüp ilçesinde 2024 yılında misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Avantgarde Collection markasının kapsamını genişletmek ve gayrimenkul projelerini de dahil etmek üzere kurulan çatı marka Lucis Global, 2012 yılından bu yana faaliyetlerine devam ediyor.

Lucis Global’in bir diğer markası Avantgarde Catering; ağırlama sanatları, servis tecrübesi ve ev konforundaki profesyonel catering hizmet anlayışıyla açık ve kapalı alanlardaki davet, lansman, özel etkinliklerde konuklara özenle hazırlanmış sofralar kurarken lezzetli bir deneyim sunuyor. Avantgarde Catering, grup otellerinin yanı sıra arzu edilen her yerde kişiye özel menüleriyle unutulmaz bir hikâye yaratmak isteyenler için de hizmet veriyor.

Damaklarda iz bırakan tatları farklı lokasyonlarda sunan ACE Restaurant & Lounge, dünya gastronomi trendlerinden esinlenerek hazırladığı menülerinde yerel malzeme ve tatlarla bağını koruyarak özenle hazırlanıyor. Birçok lezzete kendine özgü yorumlar katan Ace Restaurant, zengin şarap kavı ve menüsündeki özel kokteylleriyle de öne çıkıyor. 

Ace Restaurant’ın alt markası Ace On The Go ise Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda outside catering hizmeti sunarken VIP Lounge ve Courtside alanlarında da aynı titizlikle kusursuz hizmetlerini sürdürüyor. Ace On The Go aynı zamanda outside catering hizmetiyle lezzetli bir gastronomi yolculuğu yaşatıyor.

Lucis Hospitality Management, ağırlama sanatına yenilikçi bir anlayış getirerek Lucis Hospitality Management Solutions aracılığıyla hizmet yönetim danışmanlığı veriyor. Danışmanlık çerçevesinde otel yönetim, Franchise, kiralama, üçüncü parti yönetimi ve Manchise sözleşmelerini hayata geçiriyor.

Hem yerel hem de uluslararası pazarda genişlemeyi hedefleyen Avantgarde Collection’ın kısa vadeli planlarında İstanbul, Ankara, İzmir ve yakın coğrafya yatırımları da yer alıyor.

Büyümesini farklı segmentlerde farklı pazar ve hedef kitlelere yöneltecek olan Avantgarde Collection markası, şehir otellerini Avantgarde Urban altında toplarken Kapadokya ve Yalıkavak otellerini ise Avantgarde Refined adıyla misafirleri ile buluşturacak.

Avantgarde Collection başta olmak üzere tüm marka deneyimlerini A’dan Z’ye yönetim modelinden yola çıkarak birleştiren Lucis Initiative, yenilikçi iş fikirlerine yatırım yapıyor.

Lucis Initiative, otel yönetim tecrübesini Assembly Buildings ile iş dünyasının yenilikçi anlayışına sahip şirketlere iş kulübü ortamı sunuyor. Lucis Initiative , entegre tesis yönetimi sunan Soluto ve birçok Türk gastronomi girişimcisi ile Birleşik Krallık arasında köprü vazifesi görülen ve GCP ile birlikte yerel lezzetlerimizin yurt dışında tanıtımına ve markalarımızın yurt dışında büyümesine için yatırım yaptığı Market Halls ve daha birçok yatırımı ile büyümeye devam ediyor.

 

 

AVANTGARDE & ÇAĞDAŞ BİR YOLCULUK

Avantgarde Collection Otelleri’nin başlıca hedeflerinden bir diğeri de, başta gelecek vaat eden çağdaş Türk sanatçıları olmak üzere, alanında kendini kanıtlamış Türk & yabancı sanatçılara destek olmak. Bu amaca bağlılığımızı göstermek üzere tüm otellerimizin, odalar da dahil olmak üzere, iç ve dış mekanları çağdaş sanatın Türk & yabancı temsilcilerinin çeşitli eserlerine ev sahipliği yapıyor.

Bu alandaki diğer faaliyetlerimiz arasında Avantgarde Yalıkavak’ta her sene düzenlenen bir Karma Sanat Sergisi ve İstanbul’daki otellerimizde belirli aralıklarla düzenlenen ve çağdaş Türk sanatçılarının resim, heykel ve fotoğraflarının sergilendiği Bireysel & Karma sergiler yer alıyor. Projelerimiz tüm hızıyla devam ederken, bu alandaki desteğimizi gösterebilmenin yeni fırsatlarını da daima kolluyoruz.