Yeme & İçme | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

YEME & İÇME

İstanbul'daki butik konaklama olanaklarımız, Ace Restaurant & Lounge'ın yerel ve yabancı mutfaklarla bezenmiş zengin menüsü ile taçlanıyor. Bodrum'daki denize sıfır otelimizde zaman geçirirken, MejorCosta Bar & Lounge'ın tadını çıkarın veya etkinlikleriniz ve catering organizasyonlarınızı en üst standartlara taşıyacak olan Avantgarde Catering'e danışın.

 • ACE RESTAURANT LOUNGE & BAR

  Yerli ve yabancı mutfaklardan oluşan zengin menüsüyle eşsiz sunumlar yaratan Avantgarde Ace Restaurant & Lounge, Avantgarde Levent ve Avantgarde Taksim’in göz bebeği. Aynı zamanda günün her saati casual ve upscale dining temalarıyla Bodrum’un en nitelikli gastro-hotel’i olma yolundaki Avantgarde Yalıkavak Ace Restaurant & Bar, yenilenen tasarımının yanı sıra farklı damaklara hitap eden, yerel ve uluslararası tatlarla harmanladığı konseptlerle Bodrum yeme-içme sahnesine damgasını vuruyor!

  devamı

 • BUFFET RESTAURANT

  Açık büfe kahvaltı ve grup yemekleri için geniş bir spesiyal yelpazesi sunar

  devamı

 • MEJORCOSTA BEACH & LOUNGE

  Mejorcosta Beach & Lounge, 500 kişilik kapasitesi, eşsiz kumsalı ve geniş bahçesiyle Avantgarde Collection markasının ve Avantgarde Yalıkavak’ın ayrılmaz bir parçası.

  devamı