GİRİŞ TARİHİ ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ
REZERVASYON

ACE RESTAURANT & BAR

Yerli ve yabancı mutfaklardan oluşan zengin menüsüyle eşsiz sunumlar yaratan Avantgarde Ace Restaurant & Bar, Avantgarde Levent ve Avantgarde Taksim’in göz bebeği. Aynı zamanda şehrin yeni favorilerinden ve koleksiyonunun en genç üyelerinden.

Her iki mekânda da gece hayatının nabzını tutan Ace Rastaurant & Bar, iş yemekleri ve özel gün kutlamaları için de biçilmiş kaftan. Şef’in Spesiyal mönüsünde yer alan yaban mantar çorbası, kısık ateşte uzun zamanlı pişirilen dana yanağı, çökertme kebabı ve tarhanaya bulanmış levrek filetoyu özellikle tavsiye ediyoruz. Sağlıklı tatların peşindeyseniz, lavanta kokulu ızgara şiş ile ananas ve organik siyah çikolata sosu denemelisiniz.

Vejetaryenler için farklı seçenekleri de unutmayan Ace Restaurant & Bar, bu kategoride yaban mantarlarla bezenen başlangıçlarıyla adından söz ettiriyor. Balkabaklı krem bruleé ve beyaz çikolatalı sufle ise, yine Şef’in Spesiyali listesinden

Ace Lounge, yerli ve yabancı lezzetleri ve barıyla gün boyunca geniş bir a la carte mönüsü ile karşınızda. Şefin mönüsünün spesiyalleri arasında Velouté Soslu Yaban Mantar Çorbası; Dana Yanağı; Parmakları Yedirten Kebab, Balkabaklı Krem Bruleé ve Beyaz Çikolatalı Sufle yer alıyor.

Yerli ve yabancı içkiler ile şarap çeşitleri, yemek keyfinizi iki katına çıkaracak.

DİĞER RESTORANLAR