ACE RESTAURANT LOUNGE & BAR | Yeme & İçme | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

ACE RESTAURANT LOUNGE & BAR

Yerli ve yabancı mutfaklardan oluşan zengin menüsüyle eşsiz sunumlar yaratan Avantgarde Ace Restaurant Lounge & Bar, Avantgarde Levent ve Avantgarde Taksim’in göz bebeği.

Aynı zamanda günün her saati casual ve upscale dining temalarıyla Bodrum’un en nitelikli gastro-hotel’i olma yolundaki Avantgarde Yalıkavak Ace Restaurant & Bar, yenilenen tasarımının yanı sıra farklı damaklara hitap eden, yerel ve uluslararası tatlarla harmanladığı konseptlerle Bodrum yeme-içme sahnesine damgasını vuruyor! 

Her mekânda da gece hayatının nabzını tutan Ace Rastaurant Lounge & Bar, iş yemekleri ve özel gün kutlamaları için de biçilmiş kaftan. Sağlıklı tatların peşindeyseniz, lavanta kokulu ızgara şiş ile ananas ve organik siyah çikolata sosu denemelisiniz.

Vejetaryenler için farklı seçenekleri de unutmayan Ace Rastaurant Lounge & Bar, bu kategoride yaban mantarlarla bezenen başlangıçlarıyla adından söz ettiriyor. Balkabaklı krem bruleé ve beyaz çikolatalı sufle ise, yine Şef’in Spesiyali listesinden

Ace Rastaurant Lounge & Bar, yerli ve yabancı lezzetleri ve barıyla gün boyunca geniş bir a la carte menüsü ile karşınızda. 

Yerli ve yabancı içkiler ile şarap çeşitleri, yemek keyfinizi iki katına çıkaracak.

DİĞER RESTORANLAR