GİRİŞ TARİHİ ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ
REZERVASYON

MEJORCOSTA BAR LOUNGE

MejorCosta Bar & Lounge, 500 kişilik kapasitesi, eşsiz kumsalı ve geniş bahçesiyle Avantgarde Collection markasının ve Avantgarde Yalıkavak’ın ayrılmaz bir parçası.

Avantgarde Yalıkavak içinde Bodrum'da düşlerinizdeki gibi bir sahil düğünü için mükemmel bir seçim olan Mejor Costa Bar & Lounge, en mutlu anınızı ölümsüzleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda büyüleyici manzarasıyla en tatlı tatil anılarınızı kalbinize işleyip kalbinizi de Ege'de bırakmanıza neden olacak.

Şehirden uzak kalmanın verdiği özgürlükle kumsalda içkilerinizi yudumlayıp kendinizi müziğin ve dansın ritmine bırakırken, etkileyici yeldeğirmenlerinin ve beyaz yelkenlilerin eşliğinde, dalgaların ve yıldızların karşı konulmazlığı karşısında unutulmaz bir Bodrum hatırasını da yanınızda götüreceksiniz.

OTELLER

DİĞER RESTORANLAR

  • ACE RESTAURANT LOUNGE

    Yerli ve yabancı mutfaklardan oluşan zengin menüsüyle eşsiz sunumlar yaratan Avantgarde Ace Restaurant, Avantgarde Levent ve Avantgarde Taksim’in göz bebeği. Aynı zamanda şehrin yeni favorilerinden ve koleksiyonunun en genç üyelerinden.

    devamı

  • BUFFET RESTAURANT

    Açık büfe kahvaltı ve grup yemekleri için geniş bir spesiyal yelpazesi sunar

    devamı