Mejorcosta Beach & Lounge | Yeme & İçme | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

MEJORCOSTA BEACH & LOUNGE

Mejorcosta Beach & Lounge, 500 kişilik kapasitesi, eşsiz kumsalı ve geniş bahçesiyle Avantgarde Collection markasının ve Avantgarde Yalıkavak’ın ayrılmaz bir parçası.

Avantgarde Yalıkavak içinde Bodrum'da düşlerinizdeki gibi bir sahil düğünü için mükemmel bir seçim olan Mejorcosta Beach & Lounge, en mutlu anınızı ölümsüzleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda büyüleyici manzarasıyla en tatlı tatil anılarınızı kalbinize işleyip kalbinizi de Ege'de bırakmanıza neden olacak.

Şehirden uzak kalmanın verdiği özgürlükle kumsalda içkilerinizi yudumlayıp kendinizi müziğin ve dansın ritmine bırakırken, etkileyici yeldeğirmenlerinin ve beyaz yelkenlilerin eşliğinde, dalgaların ve yıldızların karşı konulmazlığı karşısında unutulmaz bir Bodrum hatırasını da yanınızda götüreceksiniz.

OTELLER

DİĞER RESTORANLAR

  • ACE RESTAURANT LOUNGE & BAR

    Yerli ve yabancı mutfaklardan oluşan zengin menüsüyle eşsiz sunumlar yaratan Avantgarde Ace Restaurant & Lounge, Avantgarde Levent ve Avantgarde Taksim’in göz bebeği. Aynı zamanda günün her saati casual ve upscale dining temalarıyla Bodrum’un en nitelikli gastro-hotel’i olma yolundaki Avantgarde Yalıkavak Ace Restaurant & Bar, yenilenen tasarımının yanı sıra farklı damaklara hitap eden, yerel ve uluslararası tatlarla harmanladığı konseptlerle Bodrum yeme-içme sahnesine damgasını vuruyor!

    devamı

  • BUFFET RESTAURANT

    Açık büfe kahvaltı ve grup yemekleri için geniş bir spesiyal yelpazesi sunar

    devamı