AVANTGARDE ONES NEDİR? | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

AVANTGARDE ONES NEDİR?

 

Avantgarde Ones, Avantgarde Collection otellerindeki ayrıcalıklara adım attığınız bir sadakat programıdır.

İlk konaklamanızdan itibaren Avantgarde Ones‘ın ayrıcalıklı dünyasıyla tanışır ve programımızın üyesi olursunuz. Gelecek konaklamanızda da sizlere sunduğumuz eşsiz hizmetlerden daha avantajlı bir şekilde faydalanmaya başlarsınız.

 

AVANTGARDE ONES'A NASIL KATILIRIM?

 

  1. Adım: Android kullanıcısı iseniz Google Play Store’dan WalletPasses uygulamasını telefonunuza indirin. iPhone kullanıcısı iseniz Wallet uygulaması telefonunuzda hali hazırda mevcuttur.

 

  2. Adım: Android kullanıcısı iseniz WalletPasses uygulamasını açıp, sağ üstteki + işaretine tıklayarak QR kodu okutmanız gerekmektedir. iPhone kullanıcı iseniz cep telefonunuzdan kameranızı açıp QR kodu okutmanız yeterlidir.

 

   3. Adım: QR kodu okuttuktan sonra açılan kayıt sayfasından bilgilerinizi doldurarak Avantgarde Ones üyesi olabilirsiniz.

 

  4. Adım: Sonrasında her konaklamanızda resepsiyon görevlisine Avantgarde Ones Wallet dijital kartınızı göstermeniz yeterli olacaktır.

 

Otellerimizdeki her konaklamanızda puan kazanarak, Avantgarde Ones üyelik seviyenizi yükseltip, daha fazla ayrıcalığın tadını çıkaratabilirsiniz.

 

 NASIL PUAN KAZANIRIM?

Avantgarde Collection otellerinde yaptığınız her konaklamanızın sonunda lokasyonlara ve otellerimize göre puan kazanmak için takipte kalın.

 

ŞİMDİ KATILIN...