GİRİŞ TARİHİ ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ
REZERVASYON

AVANTGARDE COLLECTİON

Lucis Global bünyesinde faaliyet gösteren Avantgarde Collection; otel, catering ve restaurant zincirlerinden oluşan bir çatı markadır.

devamı

ÖZEL GÜNLERİNİZE DEĞER KATIN

01 Mart - 30 Eylül Tarihleri Arasında

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla unutulmaz anlar yaratmak ister misiniz? Doğum günü, özel günler, evlilik yıldönümü veya buna benzer her türlü organizasyonlarınız için harika deniz manzarası olan Avantgarde Yalıkavak Hotel Bodrum sizlere bekliyor.  

devamı

BALAYI PAKETİ

01 Mart - 30 Eylül Tarihleri Arasında

Avantgarde Collection Yalıkavak otelimizde sevdiğinizle birlikte muhteşem bir balayı geçirmeniz için kaçırılmayacak bu fırsat çiftlerimize özeldir Muhteşem bir konum ve tatilinizin her anında dinlenme imkânı sunan Avantgarde Collection Yalıkavak otel’ Bodrum balayı paketi ile hayata en az 3 gün mola verin.  

YALIKAVAK
rezervasyon

AVANTGARDE LEVENT OTELİMİZ DE %15 İNDİRİMDEN YARARLANIN

10 Nisan - 31 Aralık Tarihleri Arasında

Otelimizdeki rezervasyonunuzu web sitemiz üzerinden yapın ve konaklamanızda %15 indirim ayrıcalığından yararlanın. Avantgarde Collection Levent Oteli Haftasonu özel indirm ile en iyi seçim olabilir.

LEVENT
rezervasyon

ERKEN REZERVASYON %20 İNDİRİMDEN YARARLANIN

13 Nisan - 31 Aralık Tarihleri Arasında

Otelimizdeki rezervasyonunuzu web sitemiz üzerinden yapın ve konaklamanızda %20 indirim ayrıcalığından yararlanın.

TAKSİM
rezervasyon

AVANTGARDE LEVENT HOTEL HAFTASONU İNDİRİMİ

11 Haziran - 31 Aralık Tarihleri Arasında

Avantgarde Levent Hotel  Haftasonu özel indirimi. Bu haftasonu Avantgarde Levent Hotel rezervasyonunu websitemiz üzerinden yaparak 20% indirim kazanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için acele edin. Sınırlı sayda odamız kalmiştır.

LEVENT
rezervasyon

ROMANTİK İSTANBUL PAKETİ

Sevgilinizle birlikte İstanbul’da romantik bir konaklama için Avantgarde Taksim Square Hotel ideal bir seçenek olabilir.

TAKSİM SQUARE
rezervasyon

SANATSEVERLER İÇİN İSTANBUL PAKETİ

Bu paketle birlikte Avantgarde Taksim Square Hotel’de konaklayarak İstanbul’da Sanat’ı keşfedebilirsiniz. 

TAKSİM SQUARE
rezervasyon

SPA PAKETİ

SPA Paketiyle Avantgarde Yalıkavak’da sevdiğinizle birlikte 2 gecelik bir mola verin. Gerçek huzur ve sükunetin keyfini sürmenin yanı sıra Avantgarde Yalıkavak’ın sunduğu kişiselleştirilmiş seçeneklerle tatilinizi huzur içinde geçirebilirsiniz

YALIKAVAK
rezervasyon

ROMANTİK BODRUM

01 Mart - 30 Eylül Tarihleri Arasında

Romantik Bodrum Paketiyle Avantgarde Yalıkavak’da sevdiğinizle birlikte 2 gecelik bir mola verin. Gerçek huzur ve sükunetin keyfini sürmenin yanı sıra Avatgarde Yalıkavak’ın sunduğu kişiselleştirilmiş seçeneklerle tatilinizi hareketlendirebilirsiniz.

YALIKAVAK
rezervasyon

WEEKEND ÖZEL FİRSATI

Özel Haftasonu Paketi; 1. Açık büfe kahvaltı 2. Hafta sonu fiyatlarında özel indirim 3. restoranda hoşgeldin kokteyli 4. Bedava internet 5. Günlük gazete 6. Oda servisinde ve restoranda %15 indirim 7. Cum, Sat ve Sun için geçerlidir 8. Minimum 2 gün kısıtlama gerektirir

TAKSİM, TAKSİM SQUARE
rezervasyon

RESERVE YOUR ROOM WİTH BUSİNESS PACKAGE

Açık büfe kahvaltı Odaya meyve tabağı servisi Bedava internet Günlük gazete Oda servisinde ve restoranda% 15 indirim Masaj Paketinde% 20 İndirim. Konaklamanız süresince oda başına 1 takım elbise veya 2 gömlek için ücretsiz hızlı ütü servisi.

LEVENT, TAKSİM, TAKSİM SQUARE
rezervasyon

3 GECE KONAKLAYIN VE %15 İNDİRİMDEN YARARLANIN

Otelimizdeki rezervasyonunuzu web sitemiz üzerinden yapın ve 3 gecelik konaklamanızda %15 indirim ayrıcalığından yararlanın.

LEVENT, TAKSİM, TAKSİM SQUARE
rezervasyon

DÜĞÜN

Bodrum'da Avantgarde Catering imzalı, önde gelen butik bir düğün ile farkınızı ve ışıltınızı ortaya koyun. Her bir duyunuza keyif yaşatacak anlarla dolu düğününüzü veya özel etkinliğinizi, ışıltınızı sergileyeceğiniz dakikalara dönüştürüyoruz.


Avantgarde Levent Avantgarde Yalıkavak