CATERING | Catering & Etki̇nli̇kler | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

CATERING

Avantgarde Collection yerli & yabancı konuklarına sunduğu yenilikçi hizmet & imkanlarla konaklama sektöründe güçlü bir varlık sergilemekle kalmıyor, Catering sektöründe de önemli başarıların altına imzasını atıyor. Avantgarde Catering tüm ev, ofis ve tekne partilerinizi ve etkinliklerimizi her zaman sevgiyle hatırlayacağınız, hafızalarda yer eden anlara ve anılara dönüştürmeyi taahhüt (vaad) ediyor.

İstanbul ve Yalıkavak’taki tüm Ace Restaurant’larımızda sunulan özgün menülerimizi Uluslararası ve Türk mutfağının lezzetlerini yeniden yorumlayarak oluşturan deneyimli ve yenilikçi şeflerimiz, şimdi de bu benzersiz lezzetleri düğün, nişan, doğum günü, mezuniyet töreni, baby shower, yıldönümü, açılış gibi tüm özel günlerinizde istediğiniz mekana taşıyor. Arzu ederseniz, tüm otellerimizdeki toplantı odalarımız da yetenekli ekibimiz tarafından siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanıp dekore edilebiliyor.

Ayrıca, yalnızca Avantgarde Yalıkavak’ta sunulan bir hizmet olarak, otelimizde, evinizde veya diğer mekanlardaki açılış ve parti gibi özel günlerinizin organizasyonunu üstlenmenin yanı sıra, dünyanın dört bir yanından gelip yaz boyunca Bodrum Yarımadası’nın kristal berraklığındaki sularında yol alan tekne sahiplerine de çok çeşitli enfes lezzetlerimizi sunuyoruz. Teknenizin güvertesini aile ve arkadaşlarınız için unutulmaz bir lezzet şölenine dönüştürmekten çok büyük memnuniyet duyarız (www.avantgardecollection.com)

İletişim Formu

Avantgarde Collection ile ilgili her tür soru ve öneriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.