GÜNDÜZ DENİZ-KUM-OYUN, AKŞAM AÇIK HAVA SİNEMA KEYFİ | hayat burada | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

hayat burada

GÜNDÜZ DENİZ-KUM-OYUN, AKŞAM AÇIK HAVA SİNEMA KEYFİ

Açık havada sinema geleneği her birimiz için yaz’ın en keyifli etkinliklerinden!

Yıldızların altında, popcorn kokusu eşliğinde en sevdiğimiz filmleri yemyeşil çimler, rengarenk minderler üzerine uzanarak seyretmeyi kim sevmez ki?

Avantgarde Yalıkavak’ta yazın vazgeçilmezlerinden olan açık hava sinema geceleri bu sezon çocuklarımız için en eğlenceli filmleri beyaz perdeye taşıyor.

Doğanın içinde olmaya, denizin ferahlığına belki de en çok ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde, konfor ve lüksün bir arada olduğu, kendinizi doyasıya şımartacağınız, gurme lezzetlerle dolu bir akşam sizleri bekliyor.

Sizler Ace Restaurant’ta dünya mutfaklarından en güncel yemek trendlerinin özgün yorumlarını deneyimlediğiniz gastronomik bir yolculuğa çıkarken, çocuklar popcorn, ev yapımı limonata, Hipp Türkiye organik ürünleri ve Macyice signature serisi dondurmalar eşliğinde sinema keyfinin tadını çıkarıyor.

 

ACE Restaurant;

Dünyayı takip ederken yerel malzeme ve tatlardan kopmayan mutfağı, yerli ve uluslararası mutfak kültürlerinden aldığı ilhamla hazırladığı ve her sezon değişen casual ve upscale dining temalı menüleri ile sizi karşılıyor.

Bodrum’da kaybolmuş ve eksik olan meze & balık kültürünü paylaşımlı Anadolu tepsi yemek kültürü ile harmanlayan şeflerimizin imza reçeteleri, geleneksel lezzetlere farklı bir yaklaşım isteyenleri ANASON menüsünde bir araya getiriyor.

Lapica Sport x ACE menüsü, tatilde kaçamaklardan uzak kalıp, sağlıklı rutinlerine devam eden misafirlerimiz için fonksiyonel beslenme uzmanı diyetisyen Damla Türkay önderliğinde listelenmiş, şeflerimizin yetenekli ellerinde reçetelendirilmiş lezzeti ön planda tutulan sağlıklı tatları sunuyor.

Eğer Bodrum’daysanız ailece keyifli bir yemek ve neşeli bir akşam için Avantgarde Yalıkavak’a bekleniyorsunuz.

Sinema programlarımızı öğrenmek için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalabilir,

Rezervasyon için 0533 953 03 65 numara’lı telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bodrum Restaurant

Bodrum Yeme İçme

Lapica Sport

Therapy Center

Seyahat

Özel Şef

Yalıkavak

Bodrum

ace restoran

restoran

3 Yıl Önce