Yaz planları başlasın ! | hayat burada | Avantgarde Collection
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
KİŞİ

PROMO KOD

REZERVASYON

hayat burada

YAZ PLANLARI BAŞLASIN !

Yaz planları başlasın, Yalıkavak sezonu açıldı!

Yılın en güzel zamanları geldi. Mevsimin bahara dönüp, doğanın kıpırdanması ister istemez bizim de içimizde canlanma, hareketlenme isteği uyandırıyor. Yapraklanan ağaçlar, baygın çiçek kokuları, Bodrum’un yarımadalarından, irili ufaklı koylarından görünüp yolculara göz kırpan deniz... Doğa davetkar. Çok ertelemeden yolculuk planları yapmak lazım.

Her daim gözde: Bodrum Bodrum...

Bodrum, çeşit çeşit beldesi, birçok farklı zevke hitap eden koyları, otelleri, mekanlarıyla kötü sürprizlere yer bırakmayan bir destinasyon. Hiçbir zaman modası geçmeyen, kolay kolay trendlere kapılmayan, kendine müdavim kitle oluşturmuş adresleri; ama dinamizmden ve yeniliklerden de ödün vermeyen karakteriyle çoktan gönüllere taht kurmuş. Farklı çehrelere sahip her bir beldesiyle, her yıl ziyaret etme isteği uyandırdığını söylemek yanlış olmaz.

 

İster dingin ister hareketli

Kendi müdavimlerini oluşturmuş Bodrum adreslerinden biri de Avantgarde Yalıkavak. Yalıkavak’ın Küdür Koyu’nda konumlanan otel, doğanın içindeki sakin ve dingin atmosferi, yalın mimarisi, özenli mutfağı, çocuklara özel etkinlikleri, yenilenen restoran ve bar bölümü, havuzu ve güleryüzlü hizmetiyle mükemmel bir kaçış sunuyor. Çiftlere, tek başına yola çıkmış gezginlere, arkadaş gruplarına, çocuklu ailelere... herkese hitap edecek seçenekleri burada bulmak mümkün. Kendi sakin konumuna karşın Yalıkavak Marina’ya ve beldenin hareketli mekanlarına yakın mesafede yer alması, hem sakin hem dinamik bir tatil arayışında olanların ihtiyacını karşılıyor. Stil sahibi geniş ve konforlu odaları bahçe ya da deniz manzarasına bakıyor. Spa ve masaj hizmetleri, 20 ay ila 5 yaş arasındaki çocuklar için yaratıcı ve eğitici programlar hazırlayan çocuk kulübü, Avantgarde Yalıkavak markasının alametifarikaları arasında. Avantgarde Collection, Levent ve Taksim otellerindeki sanat dostu yaklaşımını Yalıkavak otelinde de sürdürüyor; bu yıl Local Artists Wanted (LAW), BOU Design ve Galeri Isis ile sanatsal işbirliklerine imza atıyor.

 

Lezzetli tatlar, yaratıcı kokteyller, yenilenen mekanlar

Bir Avantgarde Collection markası olan Ace Restaurant and Bar ve Avantgarde Yalıkavak’ın eğlenceli yüzü Mejor Costa Beach and Lounge ise bu yaz yenilenmiş tasarımlarıyla ziyaretçilerinin karşısında. Tüm özel etkinlikler ve davetler için yenilenen her iki mekanın tasarımında Misa Mimarlık ve mimar Seçil Göktalay’ın imzası bulunuyor. Günün her saati casual ve upscale dining temalarıyla Bodrum’un en nitelikli gastro-hotel’i olma yolundaki Ace Restaurant, şef Hakan Canbolat, Tayfun Doğtürk ve Pasta şefi Cafer Doğan’ın hazırladığı birbirinden farklı sezon menüleriyle konuklarını sevindiriyor. Ayrıca bu senenin bir güzelliği daha var: Yenilenen tasarımıyla birlikte Ace Restaurant and Bar’ın artık yepyeni bir odun fırını ve lezzetli hamur ürünlerinden oluşan ‘a la minute’ menüsü var! Mejor Costa Beach and Lounge, geniş bar alanı ve geniş Vip iskelesiyle özel kutlamalar ve after party’ler için Yalıkavak’ın en stil sahibi mekanı olmaya aday. Bodrum’da nitelikli davet mekanı ve outside catering hizmeti arayışında olanların yardımına ise Avantgarde Catering yetişiyor.

 

Yalıkavak

Bodrum

ace restoran

restoran

7 Yıl Önce